Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...
Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Fraai platina horloge, Art Deco, 950/000, met een rechthoekig gecontourneerde kast bezet met singlecut geslepen diamanten. De zijkant is voorzien van een fraaie florale bewerking. Gemerkt Geneve. Beve...
Witgouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn witgouden gourmetcollier met een peervormige witgouden hanger met een robijn. Grootte hanger 10x19mm, incl. oog. lengte collier 45 cm. totaal ca...
Witgouden oorstekers, 585/000, halfronde knoppen met steker. ø 8mm. ca 1,3 gram. In zeer goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat
Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.