Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig Hollandse mangaan-kleurige bloempot tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence wandschotel 'het gesigt van de Haags poort tot Delft'. Gemerkt H. Circa 1900. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Drie delen zilveren bestek, Haags lofje, 833/000, met een sauslepel, een tafellepel en een opscheplepel. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.: A/G: 1910 en 1916 en de opscheplepel MT.: J.M. v...
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Zes diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Beschadigingen + chips. Afmeting: H 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, sierlijk model deels voorzien van graveerwerk met allegorische voorstelling. De strooidop is versierd met een rand met ovaal zaagwerk en floraal graveerwerk. MT.: J.P...
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, in de vorm van een ei, versierd met getrembleerd graveerwerk. 5,5x3,5cm. ca 18,1 gram. Een paar kleine deukjes, verder in goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Vier delen zilveren bestek, 833/000, met een soepsleef, groentelepel, grote vork en een vleeswarenvorkje, model voorzien van een filetrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. totaal ca 380 gram. 12-28...
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Zilveren miniaturen, 835/000, met een tafel en stoel in Louis XVI stijl. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. 7x4x4cm en 3,5x3,5x5cm. Totaal ca 66 gram. In zeer goede staat
Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Kristallen menageset met zilver. Een menageset met 3 kristal geslepen bakjes met divers geslepen randen, geplaatst op zilveren driehoekig gecontourneerd basement, fraai versierd met graveerwerk en op ...
Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...
Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.