Kristallen menageset met zilver. Een menageset met 3 kristal geslepen bakjes met divers geslepen randen, geplaatst op zilveren driehoekig gecontourneerd basement, fraai versierd met graveerwerk en op ...
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat
Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.