Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Kristallen menageset met zilver. Een menageset met 3 kristal geslepen bakjes met divers geslepen randen, geplaatst op zilveren driehoekig gecontourneerd basement, fraai versierd met graveerwerk en op ...
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...
Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...
Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten rococo snijwerk met leeuw + staf. Afmeting: 6 x 35 x 31,5 cm. In goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.