Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.