This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Japanse Satsuma lampenvoet
Result: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Satsuma figuren
Result: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Gouden 100 Dollar munt
Result: 300 EUR

Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.

Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool
Result: 250 EUR

Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

8 Zilveren vingerhoedjes
Result: 60 EUR

Lot met 8 vingerhoedjes, waarvan 7 zilveren. Voorzien van diverse bewerking. In redelijk goede staat, ca 30,4 gram. Diverse gehaltes.

Zilveren 5-lichts kandelaar
Starting price 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Bronzen bureau kalender
Starting price 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.
Starting price 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Result: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Divers kristal/glaswerk
Result: 200 EUR

Groot lot met kristallen flesjes en glaasje met zilver en plated. 8 Flesjes/potjes met zilveren deksels en/of kraag en 5 delen met plated elementen. In redelijk goede staat. 4x6cm tot 7x7x21cm.

Zilveren cabaret, 1782 London
Result: 450 EUR

Fraai ovaal zilveren cabaret, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten en versierd met bewerkte randen met parel- en floraal decor. MT.: Robert Hennel I, London, jl.:g: 1782. 17x13,5x2,5cm. ca 135 gram. In ...

Zeven Jugendstil glazen
Result: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Twee glazen vazen
Result: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret (rond)
Starting price 400 EUR

Fraai rond zilveren cabaret, 925/000, versierd met randen voorzien van graveerwerk en pareldecor, geplaatst op 3 poten met parelbewerking. In het midden van het cabaret is versierd met een ovaal gegra...

A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren
Result: 650 EUR

Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Marius Richters, Baby in wieg
Result: 750 EUR

Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Twee zilveren suikerpotten
Result: 300 EUR

Stel zilveren suikerpotten, 916/000, Polen 1963-1986, rond model op ronde voet met bloemenapplique met gekrulde grepen. Het ronde gladde deksel met bloemapplique als knop. 16x12x12cm. Totaal ca 550 g...

Symphonetta muziek instrument
Starting price 1.000 EUR

Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Symphonetta muziek instrument
Starting price 1.000 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Result: 250 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, balustervormig met cannelures op een vierkante voet. MT.:Walter Otto, Schwabisch Gmund. 8x8x22cm. Iets gedeukt aan de gevulde voet.

Tas & beurs met zilverwerk
Starting price 100 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, een tasje van paars velours met een strak zilveren beugel, 833/000, voorzien van een ribdecor, MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.: H: 1845, voorzien van ketting, 7,5x12c...

M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Result: 60 EUR

M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Result: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Starting price 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvorm met gezaagd spijlendecor. Voorzien van 2 leeuwenmacarons met oog. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. 28x17x9cm. ca 370 gram. In goede staat

Zilveren staand horloge onder stolp
Starting price 340 EUR

Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...

Vijf tegels
Starting price 80 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.

Kuifje van Hergé
Result: 80 EUR

Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Result: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Twee Delftse jardinieres
Starting price 400 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse lampenvoet, H 51 cm.
Result: 300 EUR

Grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas als lampenvoet. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Result: 40 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Antieke mysterieuze slingerklok
Result: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Result: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Schouwstuk schilderij, Landschap
Result: 200 EUR

19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.

Vier antieke tegels, 1900
Result: 80 EUR

Vier antieke Jugendstil tegels met waterlelie decor. Circa 1900. Nr. 2042. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot Friese tegels (32 st.)
Result: 200 EUR

32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Result: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Result: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Result: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (7x)
Result: 40 EUR

Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...

Twee porseleinen figuren
Starting price 80 EUR

Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Reiswekker
Starting price 70 EUR

Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Result: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Result: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (5x)
Result: 40 EUR

Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Drie delen Duits aardewerk
Starting price 50 EUR

Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Strandgezicht
Result: 200 EUR

Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Lot Delfts/Makkum (4x)
Result: 90 EUR

Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Starting price 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Starting price 80 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Lot Makkums (4x)
Result: 90 EUR

Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Result: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

D. Vanmeer, Hoenderhof
Starting price 60 EUR

D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse dorpstraat
Result: 50 EUR

Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Duitse Royal Bonn caché pot
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Starting price 60 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke aquarellen
Starting price 100 EUR

Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Deel servies (Meissen)
Result: 120 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Twee wandconsoles
Starting price 250 EUR

Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.

Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Starting price 50 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs
Result: 120 EUR

Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Pubklok
Result: 60 EUR

Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900
Result: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Hollands barok secretaire
Result: 375 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Starting price 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse dekseldozen
Starting price 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.
Result: 80 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Result: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

Russische feestdagen ikoon
Starting price 550 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...

Majolica vaas
Starting price 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Duitse vertico met opstand, 1880
Result: 275 EUR

Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 800 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.

60-er Jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp
Result: 110 EUR

Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Result: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Gietijzeren schild
Result: 170 EUR

Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.

Electronische microscoop
Result: 50 EUR

Oude electronische Bresser microscoop. Biolux A.L. Met accessoires. In originele kist. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 18 x 23 cm. In goede staat.

Kleine damessecretaire
Starting price 200 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen, H 26,5 cm.
Starting price 850 EUR

Chinees porseleinen rolwagen-vaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Tas met zilverwerk, 1828
Result: 180 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1826 beugelbreedte 18cm In goede staat

Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Starting price 90 EUR

Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Result: 90 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kraantjeskan
Result: 80 EUR

Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 3 lichts
Result: 120 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco stijl, om ronde bewerkte voet voorzien van gebogen armen met lichten voorzien van een lijnbewerking. 26x14x26cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. Met een gevulde voe...

Twee gestoken tafeltjes
Starting price 50 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke kapstok + spiegel
Result: 100 EUR

Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.

Twee zilveren strooiers
Result: 70 EUR

Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...

Drie zilveren bestekdelen
Result: 45 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 250 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.

Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Starting price 400 EUR

Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Twee-kleurige koperen emmer
Result: 100 EUR

Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (13x)
Result: 70 EUR

Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Bijbel & kerkboek
Result: 110 EUR

Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.