Unieke Design hanger gesign. Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.