Antieke handbeschilderde blikken lokvogel. Voet mist. Afmeting: 20 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica staande petroleumlamp met compositie metalen voet. Floraal decor. Historisme. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. (1) Notenhouten renaissance snijstuk met cherubijnkop, 17e eeuw. (2) Antiek tinnen bord met jaartal 1799 + spijkerschrift Anne Catherine Balainé, gepoetst. Afmeting: 38 - 40 cm. In ...
Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.
Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse plated kraantjeskan met florale gravering. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren in interieur-voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 35 x 58 cm. In goede staat.
Oude Indonesische Kepeng pop, gemaakt van Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie delen messing. Bestaande uit: twee scheepskandelaren + fotolijst. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee houtgesneden speelgoedpaarden met polychromie + gietijzeren wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 48 cm. In goede staat.
Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.
Afrikaans, beschilderd houten kunstwerk met masker. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke messing penkandelaren. Circa 1900. Barok-stijl. Afmeting: H 57 - 63 cm. In goede staat.
Twee oude muziekinstrumenten. 20e Eeuw. (1) Mandoline Roca Esclando 25 Spain. (2) Mandoline met parelmoer en been + verso stierenkop. Afmeting: 52 - 71 cm. In goede staat.
Drie cement tuinbeelden. 2x Leeuw + 1x paard. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 x 84 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde en gegraveerde Birmaanse notenbak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu-houder met figuur. Afmeting: 60 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. (1) Meerschuim pijpenkop in foedraal. (2) Scíhildpad dekseldoos, één pootje mist. Afmeting: 8 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Weense bronzen kaarskandelaar met zeepaard. Stijl van Richard Rohac. 50er - 60er Jaren. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Leuke decoratieve tafellamp gemaakt van schelpen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.
Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote tuinbeelden van cement. Visarend. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 - 94 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude electronische Bresser microscoop. Biolux A.L. Met accessoires. In originele kist. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Lot van elf 19e eeuwse messing gewichten met ijkstempels. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gewichten-sets. Bestaande uit; negen Engelse krukgewichten + één gewichtenblok met vijf gewichten. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met groen-glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 44 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Een uit been gestoken Breveté damesportemonnaie,floraal. En een lakstempel gemaakt uit half-edelstenen. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.
Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pannen. Afmeting: Ø 28 - 33 cm. In goede staat.
Kleine antieke houten hut of oldtimer koffer met originele polychromie. Circa 1920. Afmeting: 26 x 71 x 38 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Twintig antieke geijkte messing gewichten. Divers. Afmeting: 2 - 7 cm. In goede staat.
Groot lot oud + antiek tin. Onder andere diverse maten theekannen etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Hollandse handbeschilderde kinderschooltas. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 23 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.
Tien antieke Engelse messing krukgewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Grote plated messing bloemvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Handbeschilderde Chinese kist met lederen bekleding en floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen neo renaissance historisme petroleumlamp met figuur. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...
Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van gegoten cement. Boxer met pups. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.