This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden broche met diamant, strik
Starting price 450 EUR

Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...

19e Eeuwse stickbarometer
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Starting price 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Result: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Tinnen miniatuur kraantjeskan
Starting price 120 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Result: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Result: 90 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Result: 90 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.
Result: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche met bloemenmand
Result: 200 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese Sung vaas, H 31 cm.
Result: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Result: 100 EUR

Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Result: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Witgouden broche
Starting price 140 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Bronzen boeddha, H 43 cm.
Result: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard met jockey
Result: 1.650 EUR

Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Haardstel
Starting price 80 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Karaffenset + presenteerblad
Result: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Zilveren keelknopen + armband
Result: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Result: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Result: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 43,5 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Starting price 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.