This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Vier 18e eeuwse Chinese Imari schotels Ø 11,3 cm.
Result: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.

Twee Hollandse vazen
Starting price 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Doos met tegels (18 st.)
Result: 50 EUR

Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.
Starting price 200 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,5 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Result: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.
Result: 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm.
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Result: 200 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Gouden choker diamant en parel
Starting price 300 EUR

Prachtige antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden element met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parel...

Collier van citrien met gouden streekslot
Starting price 340 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Barnsteen collier
Result: 200 EUR

Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Result: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Zakhorloge
Starting price 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Starting price 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Collier met parel en jade
Starting price 90 EUR

Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Gouden armband met granaat
Result: 850 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...

Ring met roosdiamant.
Starting price 900 EUR

Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat

Witgouden ring met zirkonia's
Result: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Hematiet collier
Starting price 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat

Gouden V-ring
Result: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....

Gouden oorstekers
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Gouden oorstekers en hanger
Starting price 150 EUR

Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...

Zilveren armband met jade
Starting price 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...

Gouden oorstekers met granaat
Result: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...

Witgouden collier met amethist
Result: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

Barnstenen colliers
Starting price 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat

Pallas adora automaat
Starting price 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Result: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Starting price 1.400 EUR

H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Result: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Result: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Stilleven
Result: 300 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Starting price 150 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Result: 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Result: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Starting price 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Starting price 450 EUR

D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rubens die vlucht
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee vrouwen
Starting price 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.

2x Onduidelijk, Havengezichten
Starting price 100 EUR

Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Latour, Vrouwen bij waterpomp
Result: 60 EUR

Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Eduard Wuger, Bloemstilleven
Starting price 900 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.

Anton Heyboer, Naakte dame
Result: 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.