This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Result: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.
Result: 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Starting price 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Starting price 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Starting price 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm.
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Starting price 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Result: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Result: 200 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Drie delen antiek glaswerk
Result: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.
Result: 550 EUR

Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Result: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Result: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

W.J. Pasman, Wintergezicht
Starting price 90 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Perzische tegels in lijst
Result: 1.100 EUR

Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Starting price 280 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Beschilderde schooltas
Starting price 60 EUR

Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Result: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Result: 140 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

30x Landschap tegels in cirkel
Result: 325 EUR

30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot koper/tin werk
Result: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Starting price 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Result: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Starting price 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Result: 180 EUR

Porseleinen schaal in Sevres-stijl met figuren/goud decor + brons. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Result: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Hollandse vazen
Starting price 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Doos met tegels (18 st.)
Result: 50 EUR

Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vijf-delig antiek Delfts kaststel, H 18 - 26 cm.
Starting price 200 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek emaille reclamebord, 1920
Starting price 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

4x Boeddha tuinbeeld
Starting price 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Result: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Kleine model koets
Result: 130 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Result: 40 EUR

Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren ballerina
Result: 450 EUR

Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Result: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Limoges miniatuur set tafel met stoelen
Starting price 120 EUR

Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...

Drie porseleinen poppen
Starting price 100 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

18e Eeuwse Franse reiswekker
Result: 1.000 EUR

18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Result: 250 EUR

Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok, H 208 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...

Kleine kolompendule (Josephientje), 1920
Result: 80 EUR

Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.