This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen
Result: 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm.
Starting price 275 EUR

Twee grote porseleinen kaarskandelaren in Sevres-stijl. Met figuren/goud decor en bronzen versiering. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Art Deco plafonniere
Starting price 350 EUR

Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke dubbelzijdige koekplank, 77 x 52 x 6 cm.
Starting price 200 EUR

Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.

Lot van 12 stuks bodemvondsten Luristan
Result: 300 EUR

Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Theekist met parelmoer
Result: 60 EUR

19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar, H 37 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (7x)
Result: 60 EUR

Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Hanglamp met kristalglas
Starting price 100 EUR

Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Result: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Tinnen miniatuur kraantjeskan
Starting price 120 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Result: 100 EUR

Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Haardstel
Starting price 80 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Karaffenset + presenteerblad
Result: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Garderobe met spiegel, 1920
Starting price 60 EUR

Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.

Lot sieraden (bodemvondsten)
Result: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...

Bureau + tafellamp
Starting price 80 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Blauw-glazen windlicht
Result: 100 EUR

Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Starting price 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Antieke albasten staande lamp, 1900
Starting price 350 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.

Antieke Armand Marseille pop
Starting price 80 EUR

Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920
Result: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.

Vier antieke Celluloid poppen, 1930
Result: 60 EUR

Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.