18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.