This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

36x Bijbelse tegels
Result: 500 EUR

36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

G. Dupuis, Landschap met wandelaars
Result: 90 EUR

G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Anton Muller, Stilleven met chrysanten
Result: 110 EUR

Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinees mini kaststel, H 8 - 9 cm.
Result: 170 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.

Chinese draken kom Ø 21,5 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse porseleinen poppen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht
Result: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Starting price 50 EUR

Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Twee antieke speelgoed rammelaars
Starting price 50 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden
Result: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen cavalerist te paard paard
Starting price 80 EUR

Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Drie aardewerk/porseleinen vogels
Starting price 80 EUR

Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...

Thüringen porseleinen figurengroep
Result: 60 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Result: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...

Lot divers (7x)
Result: 150 EUR

Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Dubbele Chinese brushpot
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Result: 200 EUR

Antieke Franse messing St. Marti glaspendule met brocotgang en facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (4x)
Starting price 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Penselen pot Ø 12,7 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.