36 Stuks diverse antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver decor in lotusbloem vorm. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...
Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dubbele brushpot met landschap/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,6 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing St. Marti glaspendule met brocotgang en facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.