This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Result: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Ivan Komarek, Potret
Starting price 150 EUR

Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Starting price 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 43 cm.
Result: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard met jockey
Result: 1.650 EUR

Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Result: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Starting price 80 EUR

Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.

J.Tuymans, Bloemstilleven met mand
Starting price 150 EUR

J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.
Result: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Result: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Result: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard
Result: 30 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Result: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Starting price 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Starting price 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje
Result: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Starting price 150 EUR

Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Starting price 30 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot
Result: 250 EUR

Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame theepot
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Result: 500 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Starting price 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.