Fraaie Hollandse karaf met kristal en zilver, 833/000, achtkantige fles met ronde hals versierd met floraal geëtste bewerking. De voet van de karaf is voorzien van een gezaagde zilveren houder versier...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met biedermeier graveerwerk op het scharnierende deksel.; Langs de zijkanten is de doos versierd met lijnbewerking. 13,5x8x2 cm. Voorzien van een gravur...
Lot met 3 zilveren doosjes, één achtkantig doosje met rechthoekig, deels gestreept decor op het deksel, 5x5x1cm, een rond doosje met parelrand en knerrenrand, ,ø4,5x1,5 cm, beiden 833/000, en een rond...
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee zilveren tasbeugels, 833/000, en een broche, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel voorzien van floraal graveerwerk en zwart velours tas, 8 cm, een tasbeugel met parelbewerking, vissen en geschulpte...
Zilveren specerijenbakje, 925/000, bestaande uit 2 ronde bakjes met cannelures en parelrand, op bolpootjes, verbonden door middel van een hengsel met bol. Voorzien van 2 glazen binnenbakjes. MT.: J.M....
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Duitse mechanische bronzen Vorderzappler klok. Neo barok. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee delen kristal met zilver, 833/000. Een ovaal bonbonmandje met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, 17x12x15cm, en een kristallen coupe, met amandelslijpsel en ruitdecor, g...
Witgouden choker, 750/000, met diamant, robijn en saffier. Choker met een fijn ankercollier in het midden versierd met een V-vormig element bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. v...
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.