Set met 2 zilveren flessenbakken in cassette, 833/000. Twee ronde flessenbakken met een iets opstaande rand met filetbewerking en zijn voorzien van mahonie houten bodem. De flessenbakken zijn geplaats...
Zilveren koffieservies, 833/000, 4 delig met een koffiekan, melkkan, suikerbak en lepelvaasje, geplaatst op een ronde ring met een dubbele filetrand. De bovenrand is tevens voorzien van een dubbele fi...
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren eierlepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.
18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.