19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.