Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gebogen barok commode met gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 76 x 88 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken schildersezel van mahoniehout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Leuke Betty Boop CD-kast (CD-Tower). Merk: King Features Syndicate Rockabilly Style. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 152 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.
Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Oostenrijkse linnenkast van notenhout met kroon. Circa 1860. Afmeting: 196 x 122 x 52 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire 4-laden commode met volle geëboniseerde zuilen en messing kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 94 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten whisky armleunstoel met leeuwenkoppen. Wisky komt uit leeuwenkop reservoir onder stoel. Afmeting: 134 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 42 x42 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 168 x 111 x 50 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Mooie Franse vitrinekast in Louis Quinze stijl met gebogen glas en vier lades. Fijnhout belijmd met verguld messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Groot palissanderhouten schrijfbureau. Art Deco. Circa 1935. Met twee uitschuifbare schrijfbladen en twee deuren met daarachter lades + lade centraal. Afmeting: 180 x 95 x 80 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kussenkast. Slot later. Afmeting: 159 x 129 x 58 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten chiffoniere. Circa 1820. Empire. Afmeting: 158 x 105 x 53 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse teakhouten koloniale V.O.C. kist met bronzen beslag, origineel slot + hengsels. Vermoedelijk Portugal. Afmeting: 59 x 132 x 55 cm. In goede staat.
Kapitale notenhouten Duitse Ulmer neo renaissance kast. Historisme. Twee deuren, vier lades, getorste zuilen. Met intarsia + opzet. Circa 1880. Afmeting: 186 x 128 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Twee delig. Louis Quinze. Circa 1760. Dubbel gebogen, mooi binnenleven en bronzen beslag. Afmeting: 115 x 60 x 136 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire spiegel met lade en verguld bronzen versiering. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 145 x B 100 x D 40 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten vitrinekast met rondom facet geslepen glas. Willem III. Circa 1860. Met notenhouten verstelbare schappen. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat. Afmeting: 225 x 115 x 45 cm.
Duitse eikenhouten vitrine opzetkast. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 230 x 155 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...