Antieke polychrome platelen Royal Bonn wandschotel. Jugendstil. In de stijl van Colenbrander. Circa 1910. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote majolica caché pot met ramskoppen en groen glazuur. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x Ø 36 cm. In goede staat.
Engelse terracotta bloempot op terracotta zuil met klassistische figuren voorstelling. Bodemmerk + nummer. 20e Eeuw. Bloempot scherf ingelijmd. Afmeting: H 100 x Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Antieke ovale porseleinen plaquette. Circa 1880. Verso Firenze, Italië. Portret. Restauratie in de achtergrond. Afmeting: H 34 x B 16 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Gouda platelen pijpvaas. Schilder P. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht kaststel van keramiek. Waterlandschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Grote antieke Delftse fayence lampenvoet met chinoiserie/goud decor. Op houten basement. Chip. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met afbeelding van Chinese Europeanen. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse schotel met spreuken. Voor + achterkant. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Hals + bovenkant restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige majolica vazenset met opgewerkte bloemen. Jugendstil-stijl. Nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 35 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Antieke historisme majolica jardiniere met kariatiden. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 39 x 37 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Vogel decor. Afmeting: 13 x13 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
Vijf antieke fayence schotels. Divers. Onder andere; Delft + Frankrijk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...
Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en gele omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Gierigheid alleen maakt van 't harte een steen. Restauratie. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk L.F. Beschadigd. Afmeting: H 26 - 32 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met putti. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee gave 18e eeuwse Delftse fayence polychrome borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.