Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met mintgroen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung porseleinen kommen met kokosnoot-glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x 18 x Ø 11cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse goud Imari porseleinen vazen. (1) Knobbelvaas, floraal + bodemmerk. (2) Pijpvaas, floraal/feniks + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen zuil/piëdestal. Floraal/paradijsvogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse Imari porseleinen dekselschaal met floraal/landschap/vleermuis/goud decor. Afmeting: 35 x 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.