Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon lampenvoet. Floraal decor. Met bodemmerk. Vaas niet beschadigd, mogelijk ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaal in lotusbloem-vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,2 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Drie Chinees/Japanse porseleinen borden. 19e Eeuw. (1) Dubbelzijdig landschap met figuren + bodemmerk. (2) Imari, floraal/goud decor, 19e eeuw. (3) draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 25 cm. In...
Twee-delige Chinees porseleinen vaas met losse voet + dubbele bodemring. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,5 - 4,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met rode vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijger/bergen/zee/landschap decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén 18e eeuws Chinees bord, gelijmd. En zeven kopjes/schotels, Kantonees, goud/floraal/figuren et cetera. Enkele minimale chips + haarlijnen. Afmeti...
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.