Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese bronzen houder met draak + hanger van jade. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met rood craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, floraal, met bodemmerk, gelijmd. En 2x Kantonese vaas, 18e - 19e eeuw, figuren/floraal/goud decor, 1x bovenrand schade, 1x goed. A...
Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.