This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl
Result: 190 EUR

Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe
Starting price 250 EUR

Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gerard Krol, Twentse boerderij
Starting price 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Result: 50 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Starting price 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Starting price 170 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Lot botanische prenten (24 x)
Result: 110 EUR

Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Starting price 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepels
Result: 60 EUR

Lot zilveren lepels, 833/000, 6 koffielepels en een theeduim met dubbele filetrand, 12 cm, MT.: onduidelijk jl.: V:1830, 4 borrellepels, een theelepel, een suikerlepel en een theeduim met graveerwerk....

Zilveren heupgordel
Starting price 200 EUR

Zilveren heupgordel, BWG, met 20 ajourgezaagde schakels voorzien van pauwen en floraal decor. De grote uitgewerkte gesp is tevens voorzien van een afbeelding van een pauw. ca 212 gram. breedte 4-6,5cm...

Zilveren kan
Starting price 300 EUR

Aziatische zilveren kan, 925/000, op ronde voet met een bewerking van floraal decor met figuren. Voorzien van een greep met bamboe-decor. 15x11x12cm. ca 351 gram. Met aziatische keuren. In zeer goede ...

Theebus met zilver
Result: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 925/000, Geslepen flacon op een geslepen voet in bloemvorm, voorzien van een bolle kraag. En een dop in de vorm van een pompoen met blad. Enkele ...

Delftse schotel Ø 35 cm.
Starting price 70 EUR

Grote antieke Delftse polychrome schotel met bloempot decor. Gemerkt 'de Bijl'. Circa 1900. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Zilveren beugel met haak
Result: 110 EUR

Zilveren tasbeugel met haak, 835/000, gecontourneerd gezaagd model met voluten, figuren en floraal decor. Voorzien van een bijpassende rokhaak, peervormig met figuur en dieren. MT.:Zilversmederij van ...

A. Breeveld, Vaas met bloemen
Starting price 80 EUR

A. Breeveld. Circa 1930. Hollandse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren theepot met comfoor
Starting price 440 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. klein theepotje met pompoenvorm geplaatst op pootjes met druiventrossen en voorzien van een knop met bloemelement. De theepot is geplaatst op een comfoor met 3 g...

Twee antieke Oosterse geweren
Result: 250 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Result: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Result: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Result: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Result: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Result: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Result: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.