Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke platelen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1910. Holland. Schilder AL + ? (onduidelijk). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Floraal, bont gekleurd. Hoofdkleur rood. Afmeting: 217 x 131 cm. In goede staat.
Engelse Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel met bruin leder. Empire-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 67 cm. In goede staat.
Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...
Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken, feniks en karaktertekens. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.
Oud/antiek Chinees spekstenen figuur. Keizer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Delfts polychrome kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Diecast tafelklok met automaat. Vrouw met honden. Tongen van honden bewegen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met mintgroen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung porseleinen kommen met kokosnoot-glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x 18 x Ø 11cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse goud Imari porseleinen vazen. (1) Knobbelvaas, floraal + bodemmerk. (2) Pijpvaas, floraal/feniks + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen zuil/piëdestal. Floraal/paradijsvogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse Imari porseleinen dekselschaal met floraal/landschap/vleermuis/goud decor. Afmeting: 35 x 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Kleine antieke Hollandse vitrinekast van eiken. Barok. 19e Eeuw. Afmeting: 188 x 120 x 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Lot van vijf Märklin locs HO spoor. Onder andere; 1x Loc 3098 in originele doos, DB 38.1807. 1x Loc 3105 OB 674.498 in originele doos. 1x Loc 3191 DB 23.105 in originele doos. 1x loc nummer DB 78355. ...
Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels voorzien van filigrainbewerking met daartussen schakels met een cabouchon barnsteen/ copal. Voorzien van bakslot en veiligheid....
Lotje goud, 585/000, met een paar oorstekers met bloedkoraal, 2 kleine dunne ringen, 2 gouden elementen op onedele brochering, een stukje mutsenbel op onedele brochering en een schildbroche met onedel...
Zilveren miniaturen, 835/000, met een dienblad voorzien van een koffiekan, melkkan, suikerbak, 2 kop en schotels en een kandelaar. MT.
; Gerrit Schutte, Purmerend, jl.: Z:1859. Grootte 5x7,5cm.En een...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.