Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.
Houten pijp, vrijmetselaar, met zilver. Voorzien van zilver, met o.a. vrijmetselaar-elementen bevestigd op de pijp voorzien van letters, G.J.B.. De zilveren klep aan de voorzijde is gedeukt. 46 cm. Ve...
Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met vergulde binnenzijde van de kom. Kom versierd met gedreven decor met acanthusbladeren, krullen en parelrand. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorz...
Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen- en getorst patroon. Voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: Gerritsen en van Kem...
18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...