Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenmandje, 833/000, gezaagd rond model met schubbenpatroon. Voorzien van een parelrand en een hengsel met parelrand. MT.: J.M. van . Kempen, Voorschoten. jl.:I: 1918. ø10x10cm. ca 77 gram....
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en meanderdecor. de mand is voorzien van een parelrand en 2 leeuwenmacrons met oog. MT.: onduidelijk, jl.:H:1917. 17x10x6cm. 180 gram. I...
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne bandring met in het midden een ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een gefacetteerde amethist. Breedte ring 12 mm. ø54. ca 1,1 gram. In redelijk goede...
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...
Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.