This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

4x Afrikaans figuur
Starting price 60 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek brons
Starting price 75 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Twee bronzen hangkroonluchters
Result: 200 EUR

Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Starting price 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Result: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Zilveren kluwenmand
Starting price 140 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, gezaagd rond model met schubbenpatroon. Voorzien van een parelrand en een hengsel met parelrand. MT.: J.M. van . Kempen, Voorschoten. jl.:I: 1918. ø10x10cm. ca 77 gram....

Zilveren bonbonmand
Starting price 180 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en meanderdecor. de mand is voorzien van een parelrand en 2 leeuwenmacrons met oog. MT.: onduidelijk, jl.:H:1917. 17x10x6cm. 180 gram. I...

Zilveren bloemensteker
Result: 400 EUR

Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Result: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Result: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Antieke vrouwenbuste, 1900
Result: 70 EUR

Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Result: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Result: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Result: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Result: 80 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...

Paar zilveren koektrommels
Starting price 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Gouden ring met amethist
Result: 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne bandring met in het midden een ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een gefacetteerde amethist. Breedte ring 12 mm. ø54. ca 1,1 gram. In redelijk goede...

Zilveren cabaret, Leiden 1774
Result: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...

Zilveren strijdwagen
Result: 1.800 EUR

Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...

Antieke dolk, L 54 cm.
Starting price 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Drie helmen
Starting price 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.