2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke hardhouten emmers met koper. Bestaande uit; Twee bloempotten + één champagnekoeler. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten gestoken schildersezel met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met koperband-inleg + vier karaffen met goud decor. Met origineel beslag, slot en sleutel. Eén karaf bovenrand gelijmd. Oudere restauratie. Afmeting: 27 x 1...
Twee antieke tinnen kastanje dekselvazen met adelaarskoppen. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde tabaksdoos van messing. 18e Eeuw. Met voorstellingen en bijbelse spreuken. Afmeting: 13,5 x 4,5 x 2,6 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrera marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen wandkandelaren met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Circa 1880. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.
Grote opgezette Afrikaanse springbok. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 67 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse merklappen in originele lijst. Diverse voorstellingen. Afmeting: circa 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Russisch kyrillisch houten lakwerk ei met religieuze voorstelling. Geboorte van kindje Jezus. 1997. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Grote opgezette (geprepareerde) buffelkop met hoorns. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren. Circa 1880. Verguld brons met ramskoppen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot houtgesneden gepolychromeerd Jugendstil figuur met presenteerblad. Verzilverd/verguld. Circa 1900. Afmeting: H 147 cm. In zeer goede originele staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 50 x Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.
Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.
Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.