Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke muziekstandaard van vurenhout met originele beschildering + stemvork. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 122 - 150 cm. In goede staat.
Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.
Groot lot antieke meubel-sleutels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse klankschalen van bewerkt brons. Karaktertekens/draken decor. Afmeting: Ø 11 - 12,4 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.
Antieke Hollandse Statenbijbel door Pieter Keur - Dordrecht, met metalen standaard. Anno 1719. Met gravures. Vochtvlekken op papier. Afmeting: 11 x 25 x 35,5 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...
Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Oude kleine zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
Twee plafonieres met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren. Circa 1880. Verguld brons met ramskoppen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met putto/ranken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kastanje dekselvazen met adelaarskoppen. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten theekist in Italiaanse 'Cassone-vorm' (= kist-vorm). Met ranken decor. Neo renaissance. Afmeting: 20 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. Circa 1900. 1x Majolica, historisme. 1x Opaline, Schippertje. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.
Gepolitoerde houten sigaren humidor met hygrometer. Gesigneerd. Lemaire Hugo Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten dekseldoos met zilver-inleg. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 17 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse documentenkist van mahonie + noten fineer. Met ster-intarsia, slot + sleutel. Fineerschade. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten renaissance kistje. Met ranken decor. Engels. Mooie patina. Afmeting: 7,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met koperband-inleg + vier karaffen met goud decor. Met origineel beslag, slot en sleutel. Eén karaf bovenrand gelijmd. Oudere restauratie. Afmeting: 27 x 1...
Drie oude/antieke hardhouten emmers met koper. Bestaande uit; Twee bloempotten + één champagnekoeler. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse merklappen in originele lijst. Diverse voorstellingen. Afmeting: circa 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Hardhouten (coromandelhout?) miniatuur reis-schrijf kabinet met brievenhouder, lade en schrijfblad. Met florale inleg van been. Circa 1880. Afmeting: 60 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken pijpencomfoor met speeldoos. Circa 1900. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Diorama met diverse tropische insecten soorten. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 x 65 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten gestoken schildersezel met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse pronkkannen van brons met rood-marmeren voet. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse stucwerk-lijst met zeepstenen religieus diorama. Gelijmd. Afmeting: H 45 x B 22 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Decoratieve likeurkelder met complete inhoud. Neo barok, met putti decor. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 39 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Italiaanse vloerlamp met geïntegreerde bloembak en kristallen pegels . Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 173 cm. Paar onderdelen missen, verder in goede staat.
Gesigneerde design spiegel van David Marshall. 90-er Jaren. Floraal/kubistisch. David Marshall, division of sculptors guild L.T.D. Afmeting: H 102 x B 67 x D 4 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...