Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met landschap decor. Afmeting: H 18,3 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 15,5 x 18,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Sung-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee vazen bovenrand gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met tuin decor + bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin/vogel/vlinder decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 22 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinese kopjes. Familie Rose + republiek et cetera diverse afbeeldingen on figuren decor.. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen vazen met bronzen monturen. Paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met paradijsvogel/vlinder/tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkpot met bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse theekan van porselein. Met decor van gouden en blauwe kraanvogels in wolken. Met bodemmerk. Circa 1890. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinese penselenpot van bamboe. Met inleg/natuursteen zotjes decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vaas met symbolen/tempelleeuwen/vogels en ringen decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met celadon glazuur. Vogels in bosschage decor. Twee borden randschade. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Imari porseleinen pendule met vergulde bronzen armaturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deksel haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 47 cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met karaktertekens en figuren decor. Breuk. Afmeting: H 50 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees Familie Rose porseleinen miniatuur kaststel. Geen deksels. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met oker glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met krijger decor. Twee-lichts. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met salamander/floraal/paradijsvogel decor. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen draken servies met portretten in bodems. Kopjes + vergulding + wierookbrander. Circa 1930. Eén kopje gelijmd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 25 cm.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen wandelstokken-houder met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. Floraal/goud en ribbel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met zangvogels/tuin decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Vijf Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Twee vazen lichte randschade. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 19e eeuwse Japans Imari porseleinen pijpvazen. Floraal decor. Twee met bovenrandschade/chips. Rest goed. Afmeting: 8 - 16 cm.
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met landschap/figuren/coulissen + goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke Chinese censer van brons. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.