Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.
Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinese of Japanse lakwerk spellendoos vol met fiches gemaakt van parelmoer welke gegraveerd zijn met diverse voorstellingen. Bijzonder fijn uitgevoerd lakwerk in goud + monogram...
Chinees porseleinen celadon censer met Christies nummer etiket. Afmeting: H 6,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.
Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.