C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhout gestoken lijst met ranken, met daarin een ongesigneerd panoramisch landschap met kreeft, haas en vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands grachtengezicht. Verso Cornelis Terlouw. Olieverf op paneel. Afmeting:H 16 x B 22 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met tamboerijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1968. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Project 008, Recklinghausen. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram '69. 70-er Jaren. Atelier Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Duitse School. Recklinghausen. Toegeschreven aan. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 51 x B 56,5 cm. In goede...
Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
K. Walter. 1900. Mogelijk 1868 - (Karlsruhe/Duitsland) - 1949. Romantisch landschap met schapen bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29,5 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap in Haagse School-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.
Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Anton Müller. Duitse School. 20e Eeuw. Landarbeiders met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern portret Kurt Cobain. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zomer + wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H.G. de Korte. 1941 - Vrachtboot op de IJssel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 27 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Weidend paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 101 cm. In goede staat.
Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Kees Smits. 1945 - . Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1988. Persoon in landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 16 cm. In goede staat.
Nico Lootsma, 1963 Leeuwarden. Bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 28 cm. In goede staat.
Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
Louise Hartman. 1905 - 1970. Portret Hollandse boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met brug, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Frans Molenaar '89. Nr. 124/250. Modeontwerp Bonies. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 11/200. 21e Eeuw. Walking Hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.
Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen in Chinese schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
W. Robbers. Circa 1900. Landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Edele jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Hollands dorp aan rivier. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.