G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
Keith Haring. Nr. 11/200. 21e Eeuw. Walking Hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1988. Persoon in landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 16 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
H.G. de Korte. 1941 - Vrachtboot op de IJssel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.
Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap in Haagse School-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1968. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Project 008, Recklinghausen. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Vrede, '98. 1953 - . Nr. 7/50. Voorstelling met konijnen, toekan etc. Lithografie op papier. Afmeting; H 107 x B 77 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Bart de Graaf. 1946 - . Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Expressionistische regatta. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 100 cm. In goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...
Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.