Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.
Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.
Grote oude bronzen gestileerde kat. Wiener Werkstätte-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 82 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Bronzen naakte dame door Anita Franken. 1957 - 2017. Op zwart marmeren basement. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Jongen draagt waterkruik. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.
Grote moderne sculptuur op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...
Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Compositie A. Rodin figuur. Edition Museums Galerie Nr. 216/499. Met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip. Afmeting: 28 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Twee bronzen vogel figuren. 20e Eeuw. 1x Vogelnest, geheel van brons gemaakt. 1x Zangvogel op zwart marmeren basement. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1930. Griekse wijsheer met boek op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Masier. Toegeschreven aan Jean Pierre Masier. 1878 - 1957. Chips aan zwart marmeren basement. Afmeting: 32 cm...
Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen bulldog in Weense-stijl. Origineel? Gebruikssporen + patina. Ongesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Koe. Gesigneerd L. Carvin. 1875 - 1951. Afmeting: 18 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude/antieke Heilige figuren. Van gips, kunststof en porselein. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 14 - 46 cm. In goede staat.
Twee bronzen engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Oude bronzen buste van een jongeman met halve maan. Op zwart marmeren basement. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm.In goede staat.
Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.