19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal gezaagd model met spijlen- en floraal decor voorzien van een parelrand aan de bovenzijde en onderzijde. 15x10,5x6 cm. ca 96 gram. MT.: Koninklijke Begeer en Vos, Ut...
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak en een steel met figuur met juk. MT.: J.Yskamp, Harlingen, jl.: E: 1839. Voorzien van een vervaagde gravure aan de binnen- en buitenzijde van de ba...
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met zilver, 833/000. Bowlpot fraai versierd met geëtst decor, met een deksel voorzien van een zilveren knop met ribbewerking, voorzien van restauratie. De pot is geplaatst op een kr...
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...
Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met landschap decor. Afmeting: H 18,3 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren cabaret, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model met aculadevorm. In het midden voorzien van een florale gravure met in het midden een burcht. De cabaret heeft 2 wat gekrulde grepen. 22x14cm...
Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk en voorzien van een rand met ribbewerking. MT.: onduidelijk, jl.:k: 1869. 13,5x3,7cm. In goede staat.
Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.