Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.