Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1937. (Twente). Handwerkende boeren vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Pendant. T.Dempels ? 1881. Twee stillevens. Floraal + fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Spiering. Negen etsen. Hollandse School. Landschappen. Tweede helft 20e eeuw. Etsen op papier. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Drie delen messing. Bestaande uit: Twee antieke Engelse verstelbare kaarskandelaren + één fotolijst in Jugendstil-stijl. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm.Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels coliebrie. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Onder andere Murano.Tweede helft 20e eeuw. Eén vis beschadigd. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.
Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...
Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Grote polychrome Fayence schenkkan met driemaster decor. Spanje?. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Kristallen strooier en glas met zilver, 835/000. Glas met ruitslijpsel geplaatst op een gladde ronde voet, ø5,5x10cm en een strooier uit geslepen kristal voorzien van een zilveren element bij voet en ...
Ceintuur met zilveren gesp, 833/000. Zwart velouren riem voorzien van een rechthoekig opengewerkte gesp. 7x12cm. lengte riem 74 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...
Twee sigarenpijpjes uit barnsteen/copal met gouden rand, 585/000. Lang achtkantig sigarenpijpje in foedraal met geschulpt gouden randje met graveerwerk, met 2 kleine oneffenheden in de rand. 9,5cm. En...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde rand en een gezaagde bak en steel. Het geheel is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: X:1857. 18 cm. ca 34 g...
Zilveren schaal, 835/000, rond model met twaalfkantige bewerking, geplaatst op een twaalfkantige voet. ø 12 cmx5,5cm. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten. jl.:U:1955. Voorzien van een gravure langs d...
Lot zilveren bestek, 833/000, met hartfilet. Een suikerstrooier met ronde gezaagde bak, een suikerschep, 2 vorkjes en 10 theelepels. MT.: o.a.A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: r:1876. en A.de Pater, Sc...
Mosterdpot en strooier met zilver. Kristallen mosterdpot met slijpwerk voorzien van een deksel met zilveren knop en een zilveren lepeltje, 835/000. 6x6x14,5cm. En een zilver zoutstrooier met blauw gla...
Beursje met zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en voorzien van een binnenbeugel. Met geborduurde kralen tas. MT.: J. van Geelen Cz., Schoonhoven, jl.:B:1886. Breedte 7,5cm. ...
Beurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. Met binnenbeugel. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:I:1918. 9 cm. In redelijk goede staat. ca 42 gram.
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje en bak met tekst en afbeelding boerengezelschap naar A. van Ostade. Mr. P. Baardwijk-Nieuwpoort. j.l.: S = 1928. Afmeti...
Zilveren miniatuur, 833/000, in de vorm van een voetstoof. zeskantig met trembleerwerk en een stergravure. 21x21x34mm. MT.:J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. ca 9,4 gram. In goede staat.
Lot zilveren lepels, 833/000, voorzien van 6 theelepels, een suikerlepel en een theeduim. De stelen van de lepels zijn versierd met diverse bloemen. 9-12,5cm. Totaal ca 82 gram. In goede staat
Twee antieke zilveren maliënkolderbeursjes, een grote met een gecontourneerde beugel voorzien van graveerwerk, 833/000, 8x13cm, voorzien van velouren binnenzijde, en een beursje met een ronde beugel v...
Kristallen menage-set met 3 schaaltjes geplaatst op een zilveren tablet met een gecontourneerde rand. ø26x3cm. Zilvergewicht 230 gram. Chip in een schaaltje. In goede staat
Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat
Zilveren armband en hanger, 835/000, met rhodochrosiet. Armband met opengewerkte schakels bezet met 3 ronde rhodochrosietstenen, ø 9 mm en een bijpassende hanger met een ronde rhodochrosiet, ø15 mm. B...
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...
Zilveren broche, 833/000, gemaakt van keelknopen, rond model met filigrainbewerking. MT.: Onduidelijk. 35x15mm. ca 7,1 gram. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Piet Warffius. 1956 - . Nr. 92/100. Abstract figuratieve voorstelling. Titel: Over de grens. Litho op papier. Afmeting: H 51 x B 51 cm. In goede staat.
W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 20e Eeuw. Romantisch landschap. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.