19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met onderschotel. Pagodes in landschap decor. Haarlijn + chip. Afmeting: 7 x 15 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.
Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.
Fraaie zilveren koffiekan, 900/000, rijkelijk versierd met guilloche patroon en graveerwerk met meanderbewerking en cartouches met monogram. Geplaatst op een gezaagde voet met floraal decor. De tuit e...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma-draken servies met goud decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Twee messing aanstekers. Vietnam. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws tin. Bestaande uit; drie snotneuzen, twee dekselschalen, één schotel. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.