Tahiti parel collier, sluiting WG 750/000,verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels Ø10.5 mm., L 44.5 cm.
Creolen GG750/000 aan de voor-en achterkant binnen bezet met 106 briljanten 2.12ct.,W/SI, Ø38mm., 7.2gr.
Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (Middelburg 1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, herderin met schapen 60x80cm. Cond.: R
Creolen GG 750/000 aan de voorkant bezet met 218 briljanten 0.85ct.TW/VSI,Ø22mm.,8.2 gr.(voorm.verk.prijs 6230.-euro)
Creolen WG 750/000 aan de voorkant bezet met totaal 218 briljanten 0.89ct. TW/VSI, Ø22mm.,8.2 gr.(vvorm.verk.pr. 6270.- euro)
Ring RG 750/000 in bloemmotief bezet met zeer fijne roze saffieren 2.76 ct,in zeer goede kleur en een zeer fijne Zuidzee parel Ø13.5mm. 16.3 gr. Ø52, (voorm.verk.prijs 5980.- euro)Bijzonder hoogwaardi...
Ring GG 750/000 met een vuuropaal cabochon 13.10ct. in zeer goede kleur,2 toermalijn cabochons 9.63ct.en 32 briljanten 0.24ct.W/SI Ø56 (open). 23.44 gr.
Ring WG750/000 bezet met 65 trapeze diamanten 0.54ct.TW/VSI en 84 briljanten 0.65 ct TW/VSI, Ø54, 6.3 gr.
Kweekparel collier met 2 sluitingen verwerkt in de parel, WG 750/000,15 barok witte kweekparels l.25-35 mm., L48 cm.
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
Saffier briljant ring WG 750/000 bezet met 82 zeer fijne saffieren 1.36 ct.in zeer goede kleur en 61 briljanten 0.68 ct.TW/VSI, Ø55, 6.3gr.
Ring WG/GG 750/000 bezet met 4 briljanten 0.03ct.W/SI, 115 zeer fijne gele saffieren 3.15 ct. 22 zeer fijne tsavorieten 0.39 ct. in een zeer goede kleur en een zeer fijne Zuidzee parel 12.5 mm.,Ø53, 1...
Ongesigneerd Duitse school, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, paarden bij hoefsmid met figuren (beschadigd). 126x98cm. Cond.: M
17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Steekcreolen WG 750/000 voorkant buitenkant,achterkant binnenin bezet met 504 briljanten 1.55ct.W/SI Ø36mm., 6.1gr.