Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.
Keshi parel collier met sluiting WG 585/000,33 Keshi parels 10-11 mm. L 41.5 cm.
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U
Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U
Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U
Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G
4- Rijige armband met gitten, sluiting RG 585/000 en 8 eind stukjes RG 585/000, L.21 cm.
Creolen WG 750/000 aan de voorkant bezet met totaal 218 briljanten 0.89ct. TW/VSI, Ø22mm.,8.2 gr.(vvorm.verk.pr. 6270.- euro)
Creolen WG 750/000 met 40 briljanten samen 0.75 ct TW/VSI L 20 mm.,3.0 gr.(voorm.verk.pr. 3930.- euro)
Steekcreolen WG 750/000 voorkant buitenkant,achterkant binnenin bezet met 504 briljanten 1.55ct.W/SI Ø36mm., 6.1gr.
Oorstekers WG 750/000 met ieder een peridot in hartvorm, samen 2.10ct. in een zeer goede kleur,ieder een zeer fijne Zuidzee parel 13mm.,en 44 briljanten 0.24 ct.,W/SI. 11.1 gr.
Briljant klip oorstekers WG 750/000 bezet met 102 briljanten 1.27 ct.W/VSI en 73 Baquette diamanten 0.92ct. TW/VSI ,L 22mm., 10.8gr.
Steekcreolen GG750/000, voorkant,en achterkant binnen, bezet met 172 briljanten 3.44ct.,W/SI,Ø55mm.,11.6gr.
Creolen GG750/000 aan de voor-en achterkant binnen bezet met 106 briljanten 2.12ct.,W/SI, Ø38mm., 7.2gr.
Creolen GG 750/000 aan de voorkant,en achterkant aan de binnenkant bezet met 216 briljanten 2.02ct.TW/VSI, Ø28mm.,9.2 gr.(voorm.verk.prijs 11110.-euro).
Creolen GG 750/000 aan de voorkant bezet met 218 briljanten 0.85ct.TW/VSI,Ø22mm.,8.2 gr.(voorm.verk.prijs 6230.-euro)
Heren polshorloge, mechanisch Zwitsers horloge jaren 40. Merk: Cord en genummerd. Goed werkend
Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G
Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G
Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.
Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G
Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...
3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U
Kavel diverse modesieraden en boedha. Armbanden, medaillon, broches, ketting, boedha. Van koper etc. Cond.: G
5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen
Herenpolshorloge Ralph Klein, nieuw ongedragen, chronograaf horloge met originele doos
2 Zilveren broches, 1 vlinder van djokja zilver en een ovale broche met een molen erop.12.7 gr.
Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G
Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U
Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G
12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U
Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U
Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G
Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U
W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met een grote en 12 kleine granaten. Ø59, 3.3 gr.
Ring GG 585/000 met een grote en 8 kleine granaten. Ø52, 2.4 gr.
Ring WG 585/000 bezet met 78 briljanten gezet in roosmodel. Ø50, 6 gr.
Briljant bandring GG/WG/RG 585/000 bezet met briljant 0.07ct.,Ø 53.
Briljant solitair ring,GG 585/000,cartier model,bezet met een briljant 0.06ct. Ø 51
Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.
Ring GG/WG 585/000 bezet met 1 briljant 0.10 ct.W/SI ,Ø56, 8.2 gr.
Ring GG/WG 585/000 bezet met 27 briljanten 0.50ct. W/SI, Ø56, 14.8 gr.
Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U
Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U
Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U
Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U
Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Ketting zilver 835, met een hanger zilver 925 bewerkt, en bezet met 2 ametisten.23.5 gr.
Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.
Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.
Parel-granaat collier 4-rijig, mooie opengewerkte sluiting GG 585/000 bezet met een granaat, L.ca 47 cm.
Collier gemaakt van jade in bloemmotief,parels en staaf bloedkoraal, met bolsluiting GG 585/000, L.66cm.
Collier met parelmoer,bloedkoraal en 48 GG 585/000 bolletjes, met bolsluiting mat GG 585/000, L.45 cm.