Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm
Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Torenuurwerk 19e eeuw (R Charter Royal Exchange London) geheel staand op eiken bok. Klok loopt, slagwerk incompleet, gietijzeren wijzerplaat. Uurwerk met loden schijfgewichten 203x110x48cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G
Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U
Kleine antieke tafelklok gemaakt voor China export van massief ahorn. Met Brevette uurwerk (uurwerk in tact) ca. 1900 Cond.: G
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk (van latere datum). Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.
Duitse notenfineer vrijslinger, gemerkt F.H. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat. Kuif is vervangen 78x36x17cm. Cond.: G
Franse zogenaamde Oeil de Boeuf wandklok eind 19e eeuw. Mooi uitgewerkte voorkant, albast wijzerplaat met emaille cartouches. In uitstekende staat 62x48x14cm.
Boulle klokje in Franse stijl met diverse bronskleurige ornamenten. Slinger in de vorm van een zonnetje. Klok komt uit het midden van de 20e eeuw. 32,5x17x9cm. Cond.: G
Duitse eiken fineer vrijslinger, gemerkt G.P eind 19e eeuw. Helemaal compleet met kuif etc. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat 93x42x21cm. Cond.: G
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met wekkerfunctie. Wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x15cm. Cond.: U
Koperen reiswekker 19e eeuw in de vorm van een biervat, vermoedelijk Frankrijk 6xø8cm. Cond.: G
Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G
Art-Deco tafelklok 30-er jaren (2 gekleurde glasplaatjes missen) 41,5x15x6cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G
Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G
Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U
Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Hollandse Friese staartklok eind 20e eeuw. Wortelnoten met maanstand in zeer goede staat 111x29x18cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U
Duitse Bim Bam regelateur ca. 1920 gemerkt Junghans Württenberg. Notenhouten kast met facet geslepen glas 77x32x18cm. Cond.: G
Marmeren schoorsteen pendule (Frankrijk) eind 19e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat. (glas mist) 39x23x13cm. Cond.: U
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Art Deco koperen klokje, Brevete France 30-er jaren in originele foudraal 12x15x6cm. Cond.: G
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk
Antieke Junghans schoolklok ca. 1910 (Duitsland). Beukenhouten kast, papieren wijzerplaat met glasplaat 11xø31cm. Cond.: U
Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.
Friese staartklok eind 20e eeuw met maanstand. Notenhout fineer in zeer goede staat 110x34x19cm. Cond.: U
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.
Oude Bim Bam regelateur, vermoedelijk Duitsland. Eiken kast met facet geslepen glas 74x16x31cm. Cond.: G
Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U
Marmeren Franse pendule met compositie figuur "La Musique" door Ch. Levy eind 1900. Uurwerk uit Parijs. Beschadigd 55x19x24cm. Cond.: G
Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. Beschildering ontbreekt deels.
Notenhouten tafelklok van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw 28x15x12,5cm. Cond.: G
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Notenhouten Zaans schippertje van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x14cm. Cond.: G
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Louis Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
Oude schoorsteenklok 40-er jaren. Eikenhout met snijwerk (vermoedelijk Duitsland) 42x14x21cm. Cond.: G
Antieke eiken Junghans tafelklok met gong ca. 1920 (Duitsland) 32x20x13cm. Cond.: U
Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G
Friese staartklok ca. 1970 van mahoniehout met koperen wijzerplaat..Westminster slag op gong 122x34x18cm. Cond.: G
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren, zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U
Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Franse antieke comtoise 1880. Wandklok met uitgewerkte koperen slinger. Voorstelling vaas met koudbeschilderde bloemen. Klok voorstelling met druiveranken 146x32x15cm. Cond.: G
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Antieke Hollande keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G
Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U
Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U
Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G
Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G
Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G
Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kuif en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R
Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U
2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.