Bronzen inktstel 20e eeuw met ornamenten 22,5x12x13cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.
Twee messing kandelaars (bronskleurig) midden 20e eeuw, naar neogotisch voorbeels 29x9x9cm. Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G
Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Twee 19e eeuwse miniaturen van schuimsteen. heilige figuren in houder 6x2x4,5cm. Cond.: G
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
2-Delige set boeken van Bilz. "De nieuwe natuurgeneeswijze" deel I en II. Buitenkant met een Jugendstil kaft. Uitgegeven in 1923. 24x16,5x5,5cm. Cond.: R
Grote 5 armige silverplated kaarsenkandelaar 21e eeuw, geheel gemaakt in de Empire stijl 123x50x50cm. Cond.: G
Goudkleurige bokaal/vaas gemaakt van ijzer en later een goudkleur gegeven. Met kristallen vaas in het midden. Bovenop versierd met twee draakjes eind 20e eeuw 32xø10,5cm. Cond.: G
2 Windlichten eind 20e eeuw met zilverkleurig aardewerken voet en glazen kelk. 1 Glazen kelk heeft een barstje 30x17,5cm. Cond.: G