This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Japans bord
Result: 25 EUR

8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G

Terrine, Petrus Regout
Result: 15 EUR

Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R

4 Chinese kopjes
Result: 45 EUR

4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G

3-Delig kaststel Satsuma
Result: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

4 Japanse borden
Result: 25 EUR

Vier Japanse borden ca. 1900. 2x Kutani bord met figuren en landschapsdecor ø21,5cm. Cond.: G. 2x Zwart Satsuma handbeschilderd met goudverf (1x landschapsdecor met huizen en 1x bamboe met vogels) ø18...

Diverse kop & schotels
Result: 30 EUR

Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G

3 Keulse potten
Result: 20 EUR

Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G

4 Familie Rose bordjes
Result: 10 EUR

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

3 Delen imari
Result: 10 EUR

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

Schaal
Result: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

21-Delig servies
Result: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Majolica portretbord
Result: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

2 Imari rijstkommetjes
Result: 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Porseleinen Droste servies
Result: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G