Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst '75, olieverf op linnen, ossenspannen met figuren 66x36cm. Cond.: R
Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (Middelburg 1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, herderin met schapen 60x80cm. Cond.: R
Ongesigneerd Duitse school, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, paarden bij hoefsmid met figuren (beschadigd). 126x98cm. Cond.: M
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R
Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U