This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Piet van Wijngaerdt
Starting price 800 EUR

Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op linnen, stilleven met dahlia's 60x60cm. Cond.: G

H. Haerkell, jongensportret
Starting price 30 EUR

H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Result: 100 EUR

Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G

Pinot, naakt
Starting price 1.200 EUR

Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U

Litho
Result: 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

Onduidelijk gesigneerd, damesportret ca. 1900
Starting price 575 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Emile ........), olieverf op doek, damesportret ca. 1900 (beschadigingen) 72x130cm. Cond.: G

J. van Leeuwen, strandgezicht
Result: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Result: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Fedor van Kregten
Starting price 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind
Starting price 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 44x60cm. Cond.: R

2 Aquarellen
No reserve price

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Del Campo, molen
Result: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

Schilderij, naar Gabriël
Result: 35 EUR

Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G

C.E. Ahrendts
Starting price 2.250 EUR

Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G

Toon Hermans
Starting price 500 EUR

Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U

Evert Moll
Starting price 900 EUR

Gesigneerd Evert Moll, olieverf op paneel, driemaster in Rotterdamse haven 24,5x19cm. Cond.: G

R. van Dyck, Hollands havengezicht
Result: 100 EUR

R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, schapen
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Starting price 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

Tekening H.K.
Starting price 35 EUR

Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Result: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U

R. Habraken, man op motor
Starting price 275 EUR

Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U

Gesigneerd Gabriël, moeder met kind
Starting price 50 EUR

Gesigneerd Gabriël begin 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met kind 40x50cm. Cond.: G

R. Habraken, Donald Duck
Starting price 175 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U