Guan van Hoven 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en kruiken 100x80cm. Cond.: U
Gerrit Post Greve (1913 - 1990), olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Juan Soler (Spanje 20e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met voorname dames 30x40cm. Cond.: G
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met rivier 30x40cm. Cond.: U
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met kerkje 30x40cm. Cond.: U
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Jacob Simon Hendrik Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren) Diverse musea (Singer museum) Larensche school, olieverf op linnen, lezende jongen (oude bedoeking) 24x31cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
Monogram M.G. 19e eeuw (miniaturist), olieverf op formica, portret van een kind op stoel met speelgoed 7x7cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G
3 Werken van Jacob Ernst Marcus (1774-1826 Amsterdam), etsen op papier met voorstellingen van figuren (1 met vochtvlekken) 19x18cm. 21x13cm. en 19x11cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, fruitboomgaard bij avond 28x40cm. Cond.: G
Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U
R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, moderne compositie 30x40cm. Cond.: G
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (geschilderd op formica?), meisje met koper en tin. Bijzondere kwaliteit 11x12cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U