Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.