Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...