This website uses cookies

54. Oktoberveiling

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm. 7194
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.

Result:

100 EUR

Sold
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7195
Chinese Quan Yin, H 26 cm.

Result:

300 EUR

Sold
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm. 7196
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm.

Result:

100 EUR

Sold
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm. 7197
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

Result:

325 EUR

Sold
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Result:

800 EUR

Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm. 7200
Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm.
Starting price 1.500 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7201
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Starting price 250 EUR
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm. 7203
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm.
Starting price 2.200 EUR
Sold
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels 7204
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels

Result:

350 EUR

Sold
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

Result:

550 EUR

Sold
Drie delen antiek Chinees porselein 7206
Drie delen antiek Chinees porselein

Result:

160 EUR

Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm. 7207
Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm.
Starting price 300 EUR
Sold
Spiegel 7208
Spiegel

Result:

160 EUR

Sold
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Result:

250 EUR

Sold
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

Result:

700 EUR

Sold
Chinese vaas met oren, H 25 cm. 7211
Chinese vaas met oren, H 25 cm.

Result:

1.300 EUR

Sold
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm. 7212
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm.

Result:

80 EUR

Chinese vaas, H 26,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Starting price 300 EUR
Sold
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Result:

3.000 EUR

Sold
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.

Result:

275 EUR

Sold
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Result:

400 EUR

Sold
Twee delen Chinees porselein 7217
Twee delen Chinees porselein

Result:

120 EUR

Sold
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm. 7218
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

Result:

1.300 EUR

Sold
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Result:

2.500 EUR

Sold
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

Result:

100 EUR

Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm. 7221
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Starting price 2.000 EUR
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm. 7222
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Starting price 500 EUR
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm. 7223
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Starting price 800 EUR
Sold
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Result:

500 EUR

Chinese rolvaas, H 48 cm. 7225
Chinese rolvaas, H 48 cm.
Starting price 900 EUR
Sold
Drie 18e eeuwse Chinese schotels 7226
Drie 18e eeuwse Chinese schotels

Result:

80 EUR

Sold
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7227
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Result:

425 EUR

Sold
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228

Result:

275 EUR

Sold
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

Result:

450 EUR

Sold
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm. 7230
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.

Result:

60 EUR

Sold
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

Result:

120 EUR

Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm. 7232
Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm.
Starting price 1.500 EUR
Sold
Chinese vaas, H 61 cm. 7233
Chinese vaas, H 61 cm.

Result:

190 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm. 7234
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Starting price 400 EUR
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm. 7235
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm.
Starting price 160 EUR
Sold
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Result:

550 EUR

Chinese vaas, H 42 cm. 7237
Chinese vaas, H 42 cm.
Starting price 200 EUR
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm. 7238
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Starting price 280 EUR
Sold
Chinees draken tablet 7239
Chinees draken tablet

Result:

250 EUR

Sold
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm. 7240
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.

Result:

130 EUR

Sold
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Result:

225 EUR

Chinese vaas, H 27 cm. 7242
Chinese vaas, H 27 cm.
Starting price 600 EUR
Sold
Chinese pijpvaas, H 17 cm. 7243
Chinese pijpvaas, H 17 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Chinese schaal Ø 7 cm. 7244
Chinese schaal Ø 7 cm.

Result:

150 EUR

Sold
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Result:

600 EUR

Sold
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

Result:

800 EUR

Sold
Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

Result:

700 EUR

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm. 7248
Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.
Starting price 4.000 EUR
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm. 7249
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Starting price 200 EUR
Sold
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

Result:

550 EUR

18e Eeuwse celadon schotel 7251
18e Eeuwse celadon schotel
Starting price 400 EUR
Sold
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Result:

1.100 EUR

Sold
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander 7253
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander

Result:

225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7254
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Starting price 200 EUR
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm. 7255
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Starting price 300 EUR
Sold
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Result:

800 EUR

Sold
Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm. 7257
Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm.

Result:

1.200 EUR

Sold
Chinese schaal Ø 19 cm. 7258
Chinese schaal Ø 19 cm.

Result:

900 EUR

Sold
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Result:

50 EUR

Sold
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm. 7260
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.

Result:

425 EUR

Chinese vaas, H 17 cm. 7261
Chinese vaas, H 17 cm.
Starting price 800 EUR
Sold
Chinese penselenlegger 7262
Chinese penselenlegger

Result:

375 EUR

Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7263
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Starting price 250 EUR
Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7264
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Starting price 250 EUR
Sold
Vier delen antiek Chinees porselein 7265
Vier delen antiek Chinees porselein

Result:

325 EUR

Sold
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Result:

1.100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm. 7267
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Starting price 80 EUR
Sold
16e - 17e  Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm. 7268
16e - 17e Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm.

Result:

300 EUR

Sold
Chinees bord Ø 21,4 cm. 7269
Chinees bord Ø 21,4 cm.

Result:

275 EUR

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm. 7270
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Starting price 350 EUR
Sold
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7271
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Result:

20.000 EUR

Chinese pot 7272
Chinese pot
Starting price 200 EUR
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7273
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Starting price 350 EUR
Chinese vaas, H 15,5 cm. 7274
Chinese vaas, H 15,5 cm.
Starting price 300 EUR
Sold
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Result:

1.600 EUR

Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm. 7276
Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Starting price 325 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880 7277
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Starting price 120 EUR
Sold
Antieke Chinese wierookbrander, 1920 7278
Antieke Chinese wierookbrander, 1920

Result:

250 EUR

Sold
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Result:

550 EUR

Sold
Twee Chinese figuren 7280
Twee Chinese figuren

Result:

50 EUR

Sold
Antiek Japans beeld, H 33 cm. 7281
Antiek Japans beeld, H 33 cm.

Result:

120 EUR

Sold
Antieke Japanse geisha, H 39 cm. 7282
Antieke Japanse geisha, H 39 cm.

Result:

200 EUR

Sold
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde 7283
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde

Result:

50 EUR

Oosterse bronzen boeddha 7284
Oosterse bronzen boeddha
Starting price 200 EUR
Oosters bronzen boeddhistisch figuur 7285
Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Starting price 150 EUR
Boeddhistisch figuur Shiva 7286
Boeddhistisch figuur Shiva
Starting price 150 EUR
Sold
Lot diverse munten 7287
Lot diverse munten

Result:

300 EUR

Vijf Chinese munten/penningen 7288
Vijf Chinese munten/penningen
Starting price 60 EUR
Tibetaanse gebedsrol houder 7289
Tibetaanse gebedsrol houder
Starting price 100 EUR