Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
R. Renard. 21e Eeuw. Spelende kinderen op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - . Zonnende vrouw op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.
Claas Prins. 1903 - 1968. Houten brug bij Giethoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Havenith. 1877. Bosgezicht met vee. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 46 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
F. v.d. Burg. Het Witte Huis te Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Monogram T.V.D.B. 1859. Stal interieur met vee, boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 72 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.
Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.